Právě je pon 04. pro 2023 11:30:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 27. říj 2008 23:51:18 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Ahoj všichni.

Už jsme to nakousli v diskusi ve fantasy, a slíbil jsem, že až se zbavím nachlazení, že sem hodím info ohledně spolehlivějšího hostingu, takže tady to je.

Aktuálně běží web na neplaceném free hostingu Pípni - což je tragédie, navíc všeobecně známá. Ale v době, kdy se web spouštěl jsem prostě do něj nechtěl kromě času investovat i peníze. Spolehlivost hostingu je však tragická a stává se, že někdy je opravdu problém se na web dostat i pár dnů.

Takže dle referencí (osobní zkušenost nemám) jsem našel firmu ONEbit.

Ta má ve své nabídce čtyři tarify, z nichž pro nás bohatě stačí jeden z těch dvou nejnižších, pro začátek asi ten úplně nejnižší, tzn. WEB START.

Cena za tento tarif je 30 Kč/měs. bez DPH - 360 Kč/rok bez DPH. Tzn. celkové roční náklady vč. DPH činí 428,40 Kč. Pokud se nepletu, hosting je nutno zaplatit na celý rok.

To je částka, která si myslím je v našich silách (při deseti lidech je to cca. 43 Kč/rok/člověk).

Nikomu nebudu říkat, kolik má přispět, to nechám na každém z vás, vydělávat na tom nechci, takže pokud to dáme dohromady přesně, tak bezva, pokud se sejde víc, než je momentálně na hosting potřeba, přebytek bude čekat na další využití (použije se buď jako základ na další rok, nebo i na další projekty v rámci domény cznfl - co já vím, teď mě nic konkrétního nenapadá :-))

Jak přispět?
O finanční podpoře tu na fóru existuje samostatná sekce Finanční podpora cznfl.com, kde jsou dostupné potřebné informace, tzn. číslo účtu a jak postupovat. Já k tomu jen dodávám, že pro jistotu a přehled budu rád, když mi k tomu ještě každý předem pomocí SZ napíše, kolik přispěje.

Na závěr dodávám, že na doméně zatím běží jen toto fórum, ale pokud má někdo nějaký nápad, projekt týkající se NFL, tak ať dá vědět a můžeme kromě fóra spustit i něco dalšího (např. weblog o NFL, soutěž, anketu, atd. prostě co vás napadne).

Tato sekce není zamčená (omylem byla), takže tu o tom klidně můžeme ještě diskutovat.

EDIT
Dostal jsem přecijen dotaz na možnost platit přes MoneyBookers či PayPal, atp., protože platby ze zahraničí bankovním převodem (SVK) vychází draho.
Pokud jsou tu zájemci o platbu přes MoneyBookers (nemám zatím účet) nebo PayPal (mám účet), tak vězte, že tyto služby nejsou zadarmo, a vybírají si poplatek z platby. Pro obě varianty je poplatek téměř stejný a činí cca. 43 Kč za platbu. Tzn. v případě, že budete chtít přispět na provoz webu částkou 40 Kč, bude nutné zaslat alespoň 83 Kč.
Je to dost nevýhodné, ale pokud i přes to takoví zájemci budou, ať mi napíší PM a domluvíme se.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: úte 28. říj 2008 17:11:57 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Jak jsem psal - já přispěji určitě. Brzo dám vědět :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2008 21:11:46 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Takže Pavel již přispěl (viz. seznam v sekci Finanční podpora cznfl.com).

A co vy ostatní, nikdo další nebude?
Kdo chce, může teda i přes PayPal (informace přes SZ), jen počítejte s těmi poplatky.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 12:57:05 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
neviete náhodou či existuje nejaký bezpečný spôsob ako dostať peniaze z moneybookers na paypal :?:

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 13:12:09 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja prispeji rad, ale jen musim nekoho pozadat, aby me ty penize poslal. Ja nemam ucet... :oops:

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 13:43:34 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
hitman píše:
neviete náhodou či existuje nejaký bezpečný spôsob ako dostať peniaze z moneybookers na paypal :?:


No bez poplatků to nejde určitě.

Takže jsou dvě možnosti:
1. založíš si PayPal
2. já si založím MoneyBooker

Nic jednoduššího mě nenapadá. Pak už jedině cash. Možná cenné psaní (nevím vůbec, na kolik vyjde). Nebo prostě dát něco do obálky a risknout to poslat prostě poštou :-)

EDIT: Založil jsem si tedy na MoneyBookers účet. Snad je to spolehlivý. Účet je veden na email: jp@janpokorny.com.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 14:19:19 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
O poplatky mi nejde... včera som sa nabalil na Phile a Atlante tak tie drobné nejako oželiem :) .
Ja mám účet aj tam aj tam, ide mi skôr o to či neexistuje nejaká cesta ako dostať peniaze na Paypal z Moneybookers, pretože premýšľam niečo zakúpiť z ameriky a tam všade sa platí len Paypalom. Problém je v tom že ja z môjho bankového účtu tam tie peniaze neprevediem (nemám na to vhodnú kreditku :( )... Ak by ste o niečom vedeli tak mi dajte prosím vedieť ;)

Takže jediná cesta ako prispieť na fórum a dosť rýchla je: vyberiem prachy z Betfairu na MB a ty si založ MB účet ;)

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 14:28:39 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
K tomu sazeni dival jsem se zacatkem tydne a u jedny sazkovky byl kurs na Atlantu 4,4!!! Drive jsem sazel, ale posledni dobou se me to nejak preslo...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 14:51:06 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
ja tipujem výlučne len NFL (výnimočne MLB, NBA alebo nejaky soccer) včetko cez net (konkrétne betfair, expekt...) a tento week som hral Atlantu ML za kurz 1,7 a Philu v spreade (+6,5) v kurze 1,9... takže maximálna spokojnosť.

hop píše:
EDIT: Založil jsem si tedy na MoneyBookers účet. Snad je to spolehlivý. Účet je veden na email: jp@janpokorny.com.


MB používam už pár rokov a môžem potvrdiť že je 100% spoľahlivé...

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolehlivý (avšak placený) hosting pro cznfl.com
PříspěvekNapsal: pon 03. lis 2008 15:42:57 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
hitman píše:
Problém je v tom že ja z môjho bankového účtu tam tie peniaze neprevediem (nemám na to vhodnú kreditku :( )...



Když chceš něco platit PayPalem, tak na něj nemusís převádět peníze, stačí mít v účtu nastavenu kreditku a vlastně se ti ty peníze strhnou přímo z karty.

Ale to ti asi stejně nepomůže.

Takže jedině se s někým dohodnout, dát mu prachy a nechat si je od něj poslat na PayPal. Sice to projde pár poplatkama, ale pokud to za to stojí, tak proč ne.

A nebo změnit kreditku či bankovní ústav :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz