Právě je pon 04. pro 2023 10:45:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 26. srp 2014 13:21:51 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Robinson, Sherels over Derek Cox ? Seriously? tohto cutu mozeme este lutovat.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 26. srp 2014 21:34:25 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Taky jsem byl překvapen....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 29. srp 2014 12:30:45 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Posledny zapas nema moc zmysel komentovat, nemal velku kvalitu. Potesil ma pass rush a neinkasovany ani jeden tacdavn.

Takze 4-0, naposledy v roku 2001 to skoncilo podobne a regular season 5-11 takze to moc neznamena ale ja myslim ze ten vysledok nie je iba nahoda.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 29. srp 2014 15:24:16 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
mitch píše:
Posledny zapas nema moc zmysel komentovat, nemal velku kvalitu. Potesil ma pass rush a neinkasovany ani jeden tacdavn.

Takze 4-0, naposledy v roku 2001 to skoncilo podobne a regular season 5-11 takze to moc neznamena ale ja myslim ze ten vysledok nie je iba nahoda.


a to ešte bez APho... no som zvedavý kto sa zmestí do 53-členného rostera... dúfam že Prater ako aj Thielen (kvôli prínosu do special teamu) sa tam dostanú obaja v preseason zanechali dobrý dojem

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 08. zář 2014 10:32:30 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Solidny vykon defenizvy, big play Josha Robinsona bol klucovy v celom zapase. Ofenziva nedokazala urobit ani jeden poriadny drive. Skorovala v podstate defenziva a big play pattersona. Defka ok uvidime ako to bude vypadat ked bude hrat proti poriadna ofenziva ale som urcite spokojny. Musim sa este mrknut route running pattersona a ostatnych WR ci tam bol skutocne tak dobry coverage alebo cassel nevyuzival prilezitosti. ako je pekne ze patterson je dobry running back ale potrebujeme kvalinteho WR do passovej hry ak chceme nieco uhrat a tam bol zas skoro neviditelny. Som urcite spokojny s Linvalom Josephom na NT, to je jednoznacne zlepsenie proti tomu co sme tam mali. Coverage tu sa musim mrknut ci bol fakt tak dobry ze v podstate rams hadzali len checkdowny alebo to boli len slabi QB rams.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 08. zář 2014 15:04:37 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Souhlas s tím, že rozhodujícím okamžikem byla interception Robinsona.. Defenziva zahrála velmi dobře, uvidíme, jestli dokáže takhle bránit i ofenzivu vedenou Bradym, anebo jestli to bylo jen nemohoucností ofenzivy Rams.. To ale nic nemění na tom, že určitě došlo ke zlepšení..

Ofenziva si potřebný minimum bez chyb odehrála, ale nic extra taky ne.. Cordarrelle asi nikdy nebude úplně precizní route runner WR, ale myslím, že se v tomhle ohledu zlepšil (alespoň preseason to naznačovala) a že bude platný nejen jako RB, ale i jako WR.. takový dual threat :)

Každopadně super vstup a jsem zvědav na week 2!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 15. zář 2014 9:13:37 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Vcera to bola studena sprcha nefungovalo vobec nic. Ono ano stanu sa zapasy kde to proste nejde ale tu neslo vobec nic. Zimmer bude musiet poriadne zapracovat. Necakam ze se z jednej najhorsich defenziv stane lusknutim prstu top defka, aj ked vykony v preseason a u rams davali velke nadeje. Co je ale vecsim sklamanim je passova ofenziva kde nie sme schopni uz druhy zapas po sebe nic poriadne vymyslet. Zatial sa nedeje nic vyrazneho, je to jedna prehra, vsetky timy su NFC North 1-1 , ale v NO ktory su 0-2 chcem vidiet vyhru.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 16. zář 2014 15:15:46 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Noooo, tak tenhle zápas by velký zklamání.. Skutečně nevyšlo absolutně nic.. Útok nic, special teams slabota, obrana ještě jakž takž...

Taky bych rád viděl výhru nad Saints, ale ty se doma poráží jen velmi těžko....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 22. zář 2014 9:02:20 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
K zapasu neskor, konecne mi dorazil dres tak sa musim pochvalit. fotene z mobilu v reale vypada super.

Obrázek
Obrázek

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 22. zář 2014 9:59:27 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Dres vypadá super a Smith je pro mě momntálně nejlepším hráčem Vikings, takže i výbornej výběr :)

K zápasu několik poznámek:

- první a do očí bijící věc je to, že prakticky neexistuje běhový útok. Asiatovi se sice povedlo už druhý zápas po sobě udělat dost yardů po chycení přihrávky, ale během to nejde.. Průměr tři yardy na běh je málo.. Potvrzuje se to, co jsem tvrdil a i tady psal už před sezonou, že Asiata nemá na víc než post třetího RB. Tohle bude Vikingy bolet...

- defenziva se po katastrofálním úvodu nevídaně vzchopila a udržela Drew Breese na 20 bodech, což je obstojný počin.. přesto je hodně co zlepšovat..

- klíčovým okamžikem byla chvíle, kdy refs hodili vlajku po sacku Captaina za unnecessary roughness.. Podle mě to byla chyba refs, ale nešel bych tak daleko, abych tvrdil, že Vikings prohráli kvůli chybě rozhodčích.. přesto to byl veledůležitý moment...

- začala éra Teddyho Bridgewatera. Statistiky 12/20 150 yardů, 0 TD a 0 INT a 27 yardů po zemi z 6 běhů nikoho neohromí, ale na to, že to byla neočekávaná premiéra uprotřed zápasu v Mercedes-Benz Superdomu, si myslím, že to je slušná premiéra. Celkově na mě působil lépe než Cassel v této sezoně. Jasně pár zkažených lehčích přihrávek a někdy mu to trvalo déle, ale stejně. Vzhledem k tomu, že Cassel ma zlomené kosti v chodidle, bude mít možnost se nám ukázat ještě více.

- Kyle Rudolph, u kterého jsem očekával, že pod Turnerem rozkvete, dropuje na můj vkus až moc catchable pasů a navíc se zranil...

- Anthony Barr zaznamenal první sack, ale celkově má podle mě co zlepšovat.. je to nepochybně raw talent, kterej se může obrovsky zlepšovat, ale od tak picku v top10 v prvním kole bych čekal o něco víc.. přesto běřím, že se bude stále zlepšovat a jednou bude jedním z pilířů obrany..

- interior DL po slibném prvním zápase takřka neviditelná.. nejvýraznějším hráčem v posledních dvou zápasech je překvapivě Tom Johnson...

- Harrison Smith opět předvedl, že je výborný safety...

- vrásky na čele mi dělá OL.. Kalil pokračuje v poklesu výkonnosti a bohužel nepotvrzuje svou rookie sezonu a to, že byl top5 pick.. po zranění Fusca přišel na jeho místo Ducasse a dvěma penaltama hned na úvod opravdu nepomohl.. Snad se dá Fusco do kupy...

Proti Atlantě by to chtělo výhru, i když to bude těžký....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz