Právě je pon 04. pro 2023 12:50:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB Top ten - Week 7
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 23:40:25 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje QB Top ten - Week 7

1. (1.) Peyton Manning - letos je prostě "simply the best" a argumenty si každý může domyslet sám...
2. (2.) Drew Brees - proti Dolphins zaujali 2 rushing Td... ale i 3 interceptions... je trošičku nevyrovnaný, trošičku horší než vloni... ale pořád skvělý a pro Saints nenahraditelný...
3. (3.) Matt Schaub - pomalu se zbavuje nenápadnosti... a co více - Texans mají aktuálně kladnou bilanci vítězství/porážky.... Pro Bowl by ho letos neměl minout
4. (4.) Eli Manning - proti Cardinals nic moc - takže příště už to bude s umístěním nejspíš o dost horší... hodně borců, kteří jsou v Top ten níže mělo totiž bye week...
5. (6.) Tom Brady - proti Bucs neměl problém... pokračuje ve vzestupném trendu výkonnosti... oba elitní WR Moss a Welker jsou na tom podobně
6. (5.) Matt Ryan - proti Cowboys ho limitovalo to, že byl hodně "under pressuere..."... čeká ho těžký zápas se Saints a leader Falcons v něm musí zabrat...
7. (7.) Kyle Orton - bye week
8. (8.) Ben Roethlisberger - bye week
9. (x) Joe Flacco - bye week
10. (10.) Brett Favre - proti nejlepší obraně v lize naházel přes 300 yardů a to je potřeba ocenit... na druhou stranu, jeho dvě chyby stáli Vikings neporazitelnost...

Těsně za Top ten se tvoří pořádný nával... musel jsem počet opět rozšířit na 5... a výjimečně si troufnu srovnat je i do pořadí a přidat nějaký ten komentář...

11. Aaron Rodgers - na dveře Top ten buší dlouho a hlasitě...ale za výkon proti slabým Browns ještě definitivní vstupenku nedostal
12. Philip Rivers - s Vincentem Jacksonem tvoří silné duo... a Chiefs na to celkem logicky doplatili...
13. Carson Palmer - 5 TD proti Bears jsou pádný argument... důležité bude, aby mu vydrželo zdraví...
14. Kurt Warner - podle mě hraje maximálně "na hraně" a těžko to půjde lépe... doplácí na zdravotní potíže Boldina a Brestona... a bohužel i Larry je trochu za očekáváním..
15. Tony Romo - proti Falcons skvělý... ale už příště nebo přespříště to zase může být QB, který vyrobí nejneuvěřitelnější chybu...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz