Právě je pon 04. pro 2023 13:32:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 15. pro 2013 22:17:30 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
To je fajn. Já jsem byl i překvapený, když jsem viděl zápas proti Flames a plno lidí. Víš co? Teď je v NHL dost týmů z jihu a ti hokej rádi nemají. Pokud nehrajou zrovna o pohár, tak se raději válí u vody. My jsme hodně zimní město. Podle nějakého žebříčku, co jsem viděl, máme nejdrsnější podmínky na fotbal v NFL. Je logický, že i hokej mají u nás rádi. Je dobře, že chodí, i když se nedaří.
Dneska jsme vyhráli u Jaguárů. Jako vždy nervy do úplného konce. Jdu se asi projít, abych se uklidnil.
Udělal jsem teď dost práce na stránce, nahrál jsem si asi deset druhů log týmů NFL a koupil jsem si pořádnou flešku, kam budu archívovat obrázky NFL, abych měl trochu výběr.
Ještě asi budu koukat na Jets proti Panthers.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pát 20. pro 2013 20:04:52 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Zdarec páni!!! Smiem sa pridať :?:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 17:56:55 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buffalo Bill: Ahoj. Jasně. Každý fanoušek našeho nešťastného, opomíjeného a opovrhovaného týmu je tu vítán. To jsme moc rádi, že máme dalšího kolegu. Já teď připravuji stránky Buffalo Bills, takže budeme moc rádi, pokud budeš pravidelným návštěvníkem i tam. Ale pochopitelně budu přispívat i sem. Prostě teď se věnuju víc té práci na stránkách. Už nejsem nejmladší, takže jsem trochu štrejchnutej IT negramotností. Co ty? Jak dlouho Bills fandíš? Proč zrovna Bills? Umíš to s počítačema? My s Buffalem, který sem také chodí, jsme docela laikové. Občas se tu bavíme taky o Sabres, protože jsou to naše oblíbené týmy v NHL. Máš možnost sledovat přímé přenosy z NFL? Zítra hrajeme s Delfínama - jak to tipuješ?

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 18:59:49 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Slavek J píše:
Buffalo Bill: Ahoj. Jasně. Každý fanoušek našeho nešťastného, opomíjeného a opovrhovaného týmu je tu vítán. To jsme moc rádi, že máme dalšího kolegu. Já teď připravuji stránky Buffalo Bills, takže budeme moc rádi, pokud budeš pravidelným návštěvníkem i tam. Ale pochopitelně budu přispívat i sem. Prostě teď se věnuju víc té práci na stránkách. Už nejsem nejmladší, takže jsem trochu štrejchnutej IT negramotností. Co ty? Jak dlouho Bills fandíš? Proč zrovna Bills? Umíš to s počítačema? My s Buffalem, který sem také chodí, jsme docela laikové. Občas se tu bavíme taky o Sabres, protože jsou to naše oblíbené týmy v NHL. Máš možnost sledovat přímé přenosy z NFL? Zítra hrajeme s Delfínama - jak to tipuješ?


Slavek J: Ahoj. Bills som začal fandiť až tento rok. Po pričuchnutí k americkému futbalu a hlavne po jeho pochopení som sa dal na fandenie Seattlu (bol som tu pod nickom Seahawk79). Seahawks sú posledné roky v kurze a ašpirujú na Super Bowl, čo bolo samozrejme lákadlom aj pre mňa. Svojho času sme boli v krátkom kontakte a ja som odcenil tvoj prístup a fandenie :) Čítal som pravidelne vašu debatu s Buffalom a začal som si aj po svojej vlastnej osi všímať Bills na nete, zháňať informácie, fotky, históriu a tento klub mi nejak prirástol k srdcu. Kámoš, ktorý fandí Colts mi povedal, že som asi na hlavu, ak chcem fandiť Buffalu, ale ono to bolo silnejšie než ja :D Takže po dlhom váhaní som sa včera rozhodol zapojiť a je mi jedno čo si kto o tom myslí!
V počítačoch sa trošku vyznám, ale v globále som aj ja laik ;)
Priame prenosy z NFL mám možnosť sledovať, ale času je už pomenej. Futbal ide v noci a keďže mám komp v spálni a spí tu s nami aj moja malá dcérka tak to radšej neriskujem. Ale nahrávam si všetky zápasy ktoré dávajú na Sport1,2 a v práci počumím aj na nejaký ten live stream (ale keďže robím v nemocnici na urgente, tak tiež tam toho času moc neni).
S Dolphins hráme síce doma, ale chlapci z floridy to vedia aj na snehu, takže ťažko povedať. Každopádne šancu na výhru máme vždy a vieme podať aj naozaj dobrý výkon, takže s troškou povestného šťastia by sme to kľudne mohli zvládnuť. Aj keď ani v prípade že prehráme sa nič nedeje... sezóna je off. Už sa teším na draft :)
Sabres sú v pohode, Ryan Miller je jeden z mojích najobľúbenejších brankárov ;) Gólmani sú moja srdcovka, sám som svojho času chytal či už v hokeji alebo hokejbale.
Na tvoju stránku o Bills sa veľmi teším (už sa popravde neviem dočkať!!!!!!!) a budem jej hrdo robiť reklamu kde sa len bude dať!!!
Takže to je v skratke asi tak všetko. Teším sa na spoločné fandenie a rád podebatím tu, alebo na novej stránke vždy, keď budem mať trošku voľného času. S pozdravom Joži!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 21:05:42 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Tak to je absolutně SUPER!
Tak ta stránka už je publikovaná, ale je zatím ještě v hrozným stavu, fakt hrozným. Teď o svátcích budu mluvit s Romanem a ten mi udělá vlastně celou strukturu. Zatím je struktura naprosto mizerná. Jeden sloupec nadřazený ostatním a žádný neplní svůj účel, jak by měl. Já teda budu moc rád získávat ohlasy, abych mohl tu strukturu udělat co nejlépe. Já zatím třeba neumím vůbec změnit základní barvu v CSS, takže všechny hlavní nápisy jsou zelené. Ale pokud se chceš podívat - prosím nesuď zatím momentální stav - není hotovo ani 10% struktury, tak se mrkni na http://www.buffalobills.webnode.cz. Jakmile bude struktura hotová - budu se snažit rychle to nakrmit. Všechny články, které tam jsou, považuj za cvičné.
Seattle je letos hodně vysoko a má úžasný tým. Ale jinak si vůbec nemyslím, že sis až tak pohoršil. 14 let teda už nemáme play-offs a už jsme z toho všichni trochu nervózní. :)
Ale jinak si opravdu a naprosto UPŘÍMNĚ myslím, že máme jedny z nejlepších fanoušků v NFL. Jsou různé žebříčky, které to zohledňují - pokud je to oficiální žebříček, staví vysoko týmy jako Cowboys, Giants, Patriots, Chiefs, Seahawks atd. Pokud ale žebříček sestavují přímo fanoušci, vždy se v čele objevují 4 týmy: Packers, Bills, Eagles a Steelers. Nezávisle na výkonech, tyhle týmy mají opravdu nejvášnivější, nejloyálnější a také nejlépe informované fanoušky. Typický fanoušek Patriots je pohledná blondýna: na fotbal jde pokaždé, protože chce vidět jak Patriots porazí Lakers, trochu se bojí, aby ji ve třetí třetině někdo netrefil homerunem, ale rozhodně by byla ráda, kdyby ji Brady pozval na kafe. Brady je jediný hráč, kterého dokáže ze sestavy vyjmenovat, protože pak už tam jsou jen nějací samí černoši co se perou, když mezi ně Tomík hodí míč jako pejskům.
Na neděli se těším, ale bude to boj. Na QB bude hrát Lewis, takže zase změna, když už se to trochu zaběhlo. Taky bude chybět Johnson, ale tomu to v posledních zápasech padalo z ruky. Horší je, že bude chybět Aaron W. BACHA - máme 3 Williamsy - Aarona, Kyla a Maria. Aaron W je free safety a měl docela formu. A navíc se delfínům rozházel Tannehill, takže jsou v laufu. Ale doma, doma je doma.
Já budu překládat z knížek o Bills - teda, jsou tam hrozný pasáže se kterejma si nevím moc rady. Ale jinak je tam fůra míst, který mě dostanou a i když nejsem žádná plačka, tak mám fakt na krajíčku. Mrkni se třeba na youtube na buffalo bills white red and blue. Zatím čus.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 23:02:51 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Tak jsme tři to je fajn,minuly rok dali Seahawks Bills pekny nařez...Jinak Sabres moc v pohode nejsou,nejhorši sezona v historii,sledoval sem jak porazili Bruins a takovou radost mi letos ješte neudelali,dneska odveta v Bostonu,mohlo by to byt pekne vyhecovane,na Sabres je kurs 4,44..E.J ma neco s kolenem,to je neuveřitelny..Dolphins šlapou,potřebujou w jako sul,ale samozřejme vsadim na Bills,jak jinak..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 23:19:50 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Ted sem sem se dival na ty stranky,to je v pohode do začatku,kde se tam mam registrovat?at tam neco nezmastim...Trochu od tematu,Rochester Americans,farma Sabres,bude hrat Spengler cup,rare...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 6:43:20 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buff: Ty stránky nejsou ještě vůbec funkční! Například teď jsem se dozvěděl od Romana, že jsem to všechno dělal úplně špatně a že jsem kašlal na formáty, takže na některých počítačích by nebylo nic vidět. Pak jsem překryl některé volby menu, takže se na ně nikdo nemůže podívat. Protože neznám ty formáty, tak jsem začal celou strukturu stránek dělat blbě - například fotogalerii jsem začal využívat jako kroniku, atd. Neboj se, ty budeš úplně první, komu dám vědět, že stránky fungují a kde se zaregistrovat. Připrav se ještě tak minimálně na měsíc, než to bude všechno oficiálně.Jasně, že tam můžeš chodit a dívat se, jak se to bude měnit - například teď, ve středu - zmizí všechny články a budu je tam muset potom - nanovo - dávat znovu. Žádnou paniku, viděl jsem stránky, které Roman pomáhá dělat a vypadají moc hezky, jenom po mně chce, abych si ujasnil, co všechno tam má být. Do středy!
...a jak říkáš, jsem taky moc rád, že už jsme tři.
Sabres prohráli 1-4. Bohužel jsem utkání neviděl, protože jsem jednoduše nebyl schopen vstát.
Dneska to bude těžký a já jedu za chvíli do Prahy. Ani nevím, jestli to stihnu včas zpátky.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 9:35:01 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
buffalo píše:
Tak jsme tři to je fajn,minuly rok dali Seahawks Bills pekny nařez...Jinak Sabres moc v pohode nejsou,nejhorši sezona v historii,sledoval sem jak porazili Bruins a takovou radost mi letos ješte neudelali,dneska odveta v Bostonu,mohlo by to byt pekne vyhecovane,na Sabres je kurs 4,44..E.J ma neco s kolenem,to je neuveřitelny..Dolphins šlapou,potřebujou w jako sul,ale samozřejme vsadim na Bills,jak jinak..


Ahoj Buff. Jj... Hawks dávajú nářez takmer každému a to ma na nich priťahovalo. Ale je to dosť plytký dôvod prečo niekomu fandiť :) Preto sa rady ich fandov ( ale aj napr. Chiefs, ktorí boli v minulej sezóne medzi "loosers" ) astronomicky rozrastajú! Môj vzťah k Bills sa vytvoril na úplne iných princípoch ( určite ma ovplyvnili aj Slávkove názory! ;) ) a som presvedčený, že aj výsledky ( podobne ako u Chiefs ) určite prídu!!! A potom sa zázračne aj "fandovia" objavia... hehe
Inak Slávkova definícia Pats-bloncky ma vážne dostala!!!! :D
Sabres sú v poho, aj keď sa im táto sezóna absolútne nepodarila... ja momentálne NHL sledujem len tak jedným okom a priznám sa nemám tam top-team. V minulosti som fandil Blackhawks a boli vtedy na tom podobne ako teraz Sabs, ale dobrý draft a iné okolnosti ich doviedli na špicu a odrazu im začali fandiť všetci naokolo a mňa to nejak prestalo baviť :) Ale stále ich mám rád... dokonca Majo Hossa sa narodil tu neďaleko Popradu a mal som tu možnosť posiedieť si pred nejakými 2 rokmi s ním posedieť a podebatiť v pizzerke... Ale Sabres sú sympatický team a ešte napr. Jets. Takže tak.

Inak, dúfam chlapi, že vám nevadí že píšem po slovensky?! Ak by vadilo, tak v pohode zvládnu psát i česky :) Žil jsem 3 roky v Lanškrouně, tak se na mně co to nalepilo :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 9:43:56 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Inak moje skutočné meno je Jozef Greňa a toto mi dnes prišlo mailom :D
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz