Právě je pon 04. pro 2023 12:50:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: čtv 17. dub 2014 7:44:09 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
A co vlastně říkáte na změnu coaching staffu? Já osobně tu změnu vnímám jako krok správným směrem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: čtv 17. dub 2014 22:23:26 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
Mr.Pumpkin píše:
Nějak nám tady to vlákno utichlo...

Draft se nám pomalu blíží a zajímaly by mě Vaše názory na ideální a naopak strašidelný scénáře letošního draftu.. Jak to vidíte? Zejména by mě zajímal mitchův názor... :)


tých scenárov je veľa... ideálny by bol pád Macka na 8.pick a líznuť jeho + 2.kole QB (Carr, Mettenberger alebo McCarron) jeden z nich tam určo bude... ak by Mack nepadol na 8.pick vzhľadom na class by som išiel trade down 4-6 miest dole a lizol Mosleyho + 2.kole QB ako v prvom prípade

strašidelný scénar vidím vo výbere 8.pickom QB... draft Manziela alebo Teddyho je pre mňa nočná mora :D

Mr.Pumpkin píše:
A co vlastně říkáte na změnu coaching staffu? Já osobně tu změnu vnímám jako krok správným směrem...


Zimmera a Turnera vnímam kladne ale o George Edwardsovi neviem čo si myslieť čo som pozeral tak za čias čo bol DC v Redskins alebo neskôr v Bills tak nepriniesol žiadne zlepšenie... tak dúfam že obrana nebude taký prúser ako vlani... aj keď tu očakávam veľký vplyv práve aj od Zimmera

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 18. dub 2014 12:27:07 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Já pádu Macka na 8. místo moc nevěřím.. Myslím, že nejpozději ho vezme Tampa.. A proto by pro mě byl ideální scénař přesně ten, který zmiňuješ.. jít o pár míst níž a vzít v prvním kole C.J. a v druhém kole nejlepšího možného QB..

i pro mě je nejhrůzostrašnějším scénářem vzít v prvním kole Manziela.. to mě fakt děsí...

Bridgewater je pro mě tak trochu záhada.. přiznám se, že jsem viděl jen pár videí, takže osobně nemůžu moc soudit... ale nejdřív to byla pomalu jasná jednička draftu a teď se začíná zdát, že ani nestojí za pick v první 20... Zahlédl jsem tady v chatu, že se Teddymu nevěří, na druhé straně Arif Hasan (píše pro Daily Norseman a Vikings Territory), kterej je známej svejma detailníma analýzama hráčů i zápasů, ho ve svým scout reportu chválí hodně.. Nevěřím tomu, že Teddy spadl jen kvůli ne úplně povedenému Pro Day.. Víš něco víc o Teddym? A proč se ho tak moc děsíš? :)

Já tak nějak tuším, že pokud spadne na osmé místo (což se teď jeví pravděpodobně), tak po něm Vikes sáhnou.. Teď si koneckonců ve Winter Parku prodloužil pobyt... Uvidíme :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 18. dub 2014 16:10:27 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
pádu Macka tiež nedávam moc šancí... je to skôr taký sen... ale OLB treba ako soľ... Chad už tiež nieje naviac najmladší nech sa teda dotyčný LB od neho má čo to naučiť.

čo sa týka Teddyho tak som videl pár jeho zápasov a celkovo dosť článkov a nadobudol som na neho taký pohľad že ho nechcem. Neurobil na mňa žiadny dojem a vôbec sa mi nelíši od spomenutej trojice z ktorej by sa mohlo vyberať v 2.kole... Na combine sa v podstate vyprdol keďže len drilloval. Pro Day sa mu nevyradil. A na súkromných tiež nevynikal. Celý ten jeho prístup mi príde odpudivý a nehodný hráča draftovaného v 1.kole. Ja by som ho proste v 1.kole nebral rovnako ako Manziela.

btw. ako vidíš podpis Colemana? a celkovo FA?

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 22. dub 2014 8:18:01 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Offseason hodnotím pozitivně. Griffen teda dostal šílenej balík, ale věřím, že ukáže, že za ty peníze stál. Cassel taky dostal o něco víc, než by se mi líbilo, ale chápu, že bylo takřka nutný ho udržet, aby nebyli Vikings tlačený do picku QB v prvním kole a měli nějakou jistotu. Podpisy Josepha a Munnerlyna hodnotím sakra pozitivně, protože to byly pozice, kde bota tlačila asi nejvíc. LB snad přijde v prvních kolech draftu.

Colemana vnímám jako depth playera, kterej je údajně dobre special teamer. Moc ho neznám, ale jako depth player asi dobrý.. proč ne.. starter z něj ale asi nebude...

Vikings pak podepsali několik dalších hráčů, který se budou campu prát o místo v sestavě..

K tomu přišel Zimmer, kterej byl můj top kandidát, takže jak říkam offseason zatím fakt spokojenost. Uvidíme co ten draft :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 06. kvě 2014 19:58:02 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Uz sa nam to blizi. V tomto momente netusim koho zobereme v prvom kole je to dost zahada. Prve kolo teda top talent je podla mna slaby , nevidim tam take vyrazne talenty. V dalsich kolach je ale kvalita hodne vysoka a tam sa bude vyhravat draft.

V prvom kole bude mat tim dilemu ci brat need (QB, LB) alebo BPA. Problem je ze ani v jednej variante nevidim hraca co by tam bol este na 8.pozicii a ktory by sa mi vyrazne pacil. Ak pojdeme po QB tak ako jasna prva volba je u mna Bortles , toho by som bral aj pri BPA postupe v pripade ze by bol prec Mack, Watkins a Evans (toto nebude popularny vyrok ale stojim si za nim :). Teddy aj manziel su hraci s velkymi otaznikmi, mozu to dat alebo nemusia. Osobne si u oboch myslim ze lepsie ako priemerni nebudu ale uspech uplne nevylucujem. Ako sa ale k tomu postavit ak bortles bude pres a jeden z tychto dvoch alebo obaja budu este volni? Tak to je otazka, ja osobne by som do toho gamblu siel pretoze toto je kurevsky klucova pozicia a zaroven hraci na inych poziciach ktore potrebujeme ma nejak extra nezaujali. Konkretne Barr, Mosley (toto mozno este nie je zly draft ale nebude spicka, dobre ale riadi obranu a nie je v nicom slaby), Dennard, Gilbert, Clinton.

Takze u mna optimalny postup na 8.picku 1.Evans 2.Watkins (ano rozhodne WR top class davam hodne vysoko tento rok) 3. Bortles 4.Mack 5.Bridgewater 6.Manziel

Inak mozno to je len moj pocit ale spielman je znamy vytvaranim kdejakych smokescreenov a falosnych indicii a pride mi ze z tych vyrokov a testovani bridgewatera, bortlesa by to mohol byt smokescreen pre draft manziela. Len mam z toho taky pocit ale mozno je to uplne blbost.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 06. kvě 2014 20:04:39 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Btw ak to zas nie je nejaky smokescreen a su pravdive posledne rumory ze chceme DT aarona donalda tak to znamena ze zimmer nacisto odpisal Floyda. Osobne by som do DL neinvestoval top pick, navratnost investicie je nizka v porovnani s inymi pozciami.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 09. kvě 2014 10:31:11 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Mame to za sebou a opet sme skoncili s multiple pickmi v prvom kole .

Barr - ja na tomto hracovi nevidim nic zaujimave, je to taky pass rusher, mozno blitzer na 3rd & long. Raz dvakrat za zapas urobi nejaky tlak na QB ale inak nic. Ako LB do 4-3 to vidim na pruser. Nema coverage skillsy a hlavne runstop skillsy. Zimmer na tlacovke tvrdil ze bude okamzite starter (co ale u zimmera znamena v rotacii) a pravdepodobne na strong side a Chad sa presunie na stred alebo druhu stranu. Ak bude hrat 1st 2nd down tak cez tuto stranu Robison/Barr budeme krute dostavat nakladacku cez runovu hru. Ak bude len situacny hrac na 3rd down tak takeho neberies takto vysoko. Za mna hodnotenie C+ a to iba s ohladom nato ze alternativy na tomto picku neboli ziadne ruzove.

Teddy Bridgewater - co by sme este pred pol rokom dali zato ze skonci u nas. Mne na nom vadi jedina vec a to ze je cierny v zmysle ze cernosi nemaju ten spravny mindset na tuto poziciu a nemaju clutch skillsy. Inak teddyho hra, hlavne schopnost hrat pod tlakom, v pockete, presne ruka, dobre citanie, sa mi velmi paci a ten jeho nepodareny predraftovy workout ma vobec netrapi. Ako som uz pisal pred draftom mam u neho velke otazniky a prachy by som nato ze bude spickovy QB nevsadil, skor priemerny, ale ma potencial a musime ist do gamblu a to sme urobili a to je dobre.

Sli sme po Manzielovi a browns nam ho vyfukli. Toto inak nie je dobra pozicia pre ricka pretoze ak bude z neho kvalitny QB bude kritizovany ze to posral a neziskal ho. ak bude bust bude kritizovany ze ho chcel pred bridgewaterom. Este z toho budu urcite velke debaty medzi fans.

Teraz pridu dolezitejsie kola kde sa skutocne vyhrava draft.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 18:41:25 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Z Barra jsem taky lehce rozpačitej, ale zrovna Zimmerovi věřím že z něj vymlátí co nejvíc a nakonec se ukáže, že to byl dobrý pick.. Teddyho jsem si ze všech QB přál nejvíc.. Jen mi 8. pick přišel příliš brzy.. Brát ho druhým pickem na konci prvního kola za nepříliš vysokou cenu je podle mě zcela v pořádku.. Dobré je, že Cassel může začít startovat a na Bridgewatera nebude takový tlak a jeho start se snad neuspěchá. První kolo hodnotím jako B+, protože kdyby mi někdo řekl před draftem, že prvníma dvěma picky Vikings vyberou Bridgewatera a Barra a bude nás to stát jen výměnu picku ve 4. kole za 5. kolo, tak bych to bral okamžitě....

Druhý den (dva picky ve třetím kole) se bral DE Crichton a RB McKinnon.. Na DE myslím zrovna bota až tolik netlačila, ale Crichton byl ve třetím kole dobrá kvalita.. McKinnona vnímám trochu jako reach, ale pokud potvrdí svoje atletické schopnosti, tak by to mohl být dobrý back up a third down back.. Hodnotím jako B-..

Třetí den mě potěšil Yankey, a to velice.. Na Exuma na safety jsem taky zvědav, a pokud mu bude sloužit zdraví, tak to byl hodně dobrý pick.. Pak e vzal LB, NT a dva CB na zvýšení konkurence a třeba se někdo chytí. Dobrý třetí den.. B+

Celkem B+


O Manzielovi jsem taky četl a skutečně asi Vikings chtěli tradovat na 22. místo, ale opravdu bylo někde potvrzené, že chtěli Manziela? Pokud ano, tak jsem rád, že to nevyšlo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2014 8:32:32 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
chlapi čo vravíte zatiaľ na správy z kempu?

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz