Právě je pon 04. pro 2023 13:29:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 7:43:51 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
d

_________________
Go!Go!Buffalo!


Naposledy upravil Slavek J dne stř 08. pro 2021 7:37:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 8:02:19 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Ten zapas šel vyhrat,proč nekopli jasny FG a misto toho hrali 4 a 1...nebylo potřeba tak riskovat..ten punt na 1 yard ten bude v highlightech,neuvěřitelne...musm podivat s kym hraji přište...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 8:03:41 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Nesnadná situace Sabres:

1) naši chtěli vyhrát proti Red Wings, protože to byl začátek sezóny - nevyšlo to.
2) naši chtěli vyhrát proti Senators, protože to byl první domácí zápas - nevyšlo to.
3) naši chtěli vyhrát proti Penguins, aby se chytli - nevyšlo to.
4) naši chtěli vyhrát proti Lightnings, aby napravili pošramocený dojem - nevyšlo to.
5) naši chtěli vyhrát proti BlueJackets, aby se konečně chytli - nevyšlo to
6) naši chtěli vyhrát proti BlackHawks, aby překvapili silného soupeře a ukázali že v nich něco je -nevyšlo to.

Dneska hrajeme proti Wilds. Já prostě rezolutně odmítám doplnit tuhle tabulku o sedmý řádek. Dneska jednoduše vyhrajeme, já v noci vstanu - možná mě to bude stát život, dohlédnu na to a celé to zkontroluju - zítra tady a) dopíšu sedmý řádek, ale bude to zároveň znamenat že jsem hodně ale opravdu hodně rozčarovaný a nebo tady prostě napíšu něco ve smyslu: Tak vidíte, že to jde!

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 8:14:59 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
d

_________________
Go!Go!Buffalo!


Naposledy upravil Slavek J dne stř 08. pro 2021 7:37:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 8:38:16 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Fandění.
Čili způsob chování se. Sociální přizpůsobilost a tydle vidle.
Začnu trochu zeširoka, protože vnímám určitou paralelu v úplně jiné oblasti a navíc v jiné době.

V gestapáckých koncentračních táborech určených k likvidaci lidí: byly celkem 4: Sobibor, Belzec, Chelmno a Treblinka, platily výnosem samotného Himmlera velmi přísná pravidla pro Němce. Všichni museli zdvořile zdravit, nesměli v žádném případě používat neslušná slova, museli dodržovat pracovní dobu a museli se k sobě chovat velice slušně. Byli to slušní lidé. Žili ovšem v trochu nereálném světě. Či spíše ve dvou světech. Jaksi mimo potaz se brala skutečnost, že zabíjeli, mučili, bili, znásilňovali a vyhlazovali jiné lidi, živé bytosti.
Přes všechnu slušnost a uhlazenost, která jim měla zajistit statut řádných občanů a bezúhonných lidí, to byli dobytkové a totální svoloč.
Bohužel vidím paralelu ve fanouškovském světě. Příklad: Jdu na hokej. Tatínek peskuje syna: běž po pravé straně ať může ta holčička projet na kole. Copak ji nevidíš?
A pak je vidím a slyším na stadionu jak společně řvou: pražský kurvy! pískej píčo,pískej! černá svině! Odneste to hovno! atd.
Kde došlo k tý změně? Kde jsou ti ohleduplní lidé z chodníku?
A upřímně - vidím to i tady na těch stránkách. Skvělí, inteligentní kluci - včetně mne, abych se nevyčleňoval - a občas nám to ujede. Úcta odkulhá a zvítězí sociální chování fanouška. Kam koukal ten debil? To je čurák, že to nepřihrál na pár metrů.
A říkám si - jaký je přesně rozdíl mezi náma a těma gestapákama, když tak snadno podlehneme elementární změně sociálního prostředí.
Ti hráči a ani rozhodčí přeci nejsou debilové ani cokoliv jiného. Snaží se, hrají pro nás, pro sebe, pro fanoušky na stadionu, za svá angažmá, za svou budoucnost a nikdy, nikdy neudělají chybu naschvál /nevěřím na konspirace - byť nepopírám existenci podvodů/. Nechci mentorovat, samotnému mi to občas ujede. Spíš vím a rozumově si dokážu zdůvodnit, že by mi to ujíždět nemělo, nebo co nejméně, protože ani hráči ani ti debilní rozhodčí si to ve skutečnosti nezaslouží a v reálném světě, skutečně reálném, kdy se těm lidem budu dívat do očí, říct si jim to vážně nedovolím a hlavně mě to ani nenapadne.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 9:37:11 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Zapomel jsi na Osvetim,kdysi sem tam byl..zanadavat si u fotbalu nebo hokeje,to k tomu tak nejak patři,ale nesmi to překročit určitou mez,když sam neco pokazim,taky si nadavam do blbu..a ješte huř...Na Sabres mi nejvic vadi jak jsou impotentni v utoku,jinak se to neda řict,kdyby prohravali třeba 3-5 nebo tak nejak,tak neřeknu,daji jeden gol a je po srande...Bills hraji v Miami...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 18:28:10 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Já vím, já taky někdy nadávám, z toho fanouškovského hejna určitě nevybočuju.
Sabres: Na Sabres jsem dneska zvědavý, budeš koukat? Zítra si můžu dovolit trochu přispat, takže si myslím, že to zvládnu. Pravda je, že šancí mají dost, tak snad jim to tam snad začne padat. Proměňování šancí je taky o pohodě a tu naši od začátku ligy hledají.
Bills: No jo v Miami - to bude těžký, jeden z posledních zápasů, kterými mohou zvrátit průběh sezóny. Škoda je, že Pats porazili Saints, doufal jsem, že budou 4-2 a divize se trochu vyrovná. Uvidíme, jak si v tomhle kole poradí Pats s Jets v NYC. Jestli tam vyhrají, tak se obávám, že už je letos nic nezastaví. Koukám na hokej Boston-Detroit. Docela mazec.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 21:41:10 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Budu se divat na MNF,tak budu divat aj na to...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 15. říj 2013 20:01:37 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Sabres:
Tak to máme tak, jak jsme si to vážně nepředstavovali. Sezóna by pro Sabres konečně mohla přinést nějakou radost. Zatím jsme si ji moc neužili. To tedy ne.
Plním to, co jsem si předsevzal a doplňuji slavnostně sedmý korálek. Hodně černý a smutný korálek.

1) naši chtěli vyhrát proti Red Wings, protože to byl začátek sezóny - nevyšlo to.
2) naši chtěli vyhrát proti Senators, protože to byl první domácí zápas - nevyšlo to.
3) naši chtěli vyhrát proti Penguins, aby se chytli - nevyšlo to.
4) naši chtěli vyhrát proti Lightnings, aby napravili pošramocený dojem - nevyšlo to.
5) naši chtěli vyhrát proti BlueJackets, aby se konečně chytli - nevyšlo to
6) naši chtěli vyhrát proti BlackHawks, aby překvapili silného soupeře a ukázali že v nich něco je -nevyšlo to.
7) naši chtěli vyhrát proti Wilds, aby nám udělali stísněnou radost - nevyšlo to.

Mládenci, šavelníci dnes budete hrát v NYC proti Ostrovanům. Neudělejte nám ve velkém městě ostudu a koukejte se činit. Nenuťte mě, abych se musel uchýlit k tomu strašnému aktu dopisování dalšího, v pořadí již osmého řádku. Už takhle ledva přežívám.
Dnes v noci opět vstanu a osobně vás provedu starostlivým pohledem zápasem, o kterém bych si velice rád myslel, že vás nastartuje k bodové šňůře.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 15. říj 2013 20:38:01 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
d

_________________
Go!Go!Buffalo!


Naposledy upravil Slavek J dne stř 08. pro 2021 7:38:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz