Právě je pon 04. pro 2023 13:31:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 10:45:25 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Čumim a zavidim...jak jsi k tomu přišel?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 11:09:26 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buffalo Bill: Fakt vtipný. Obávám se, že se žádný hráč nebude jmenovat jako já. Slovenština nám, teď mluvím i za Buffala, vůbec nevadí. Já jsem ještě federální, takže nevnímám ani žádný rozdíl. Přečtu slovenskou knížku a za chvíli už ani nevím, jestli byla česky nebo slovenky. Je pár slov co neznám, ale to platí i pro češtinu. Pochopitelně mám na kabelovce všechny slovenské programy a dívám se na anglickou ligu na TV Slovak Sport. Takže v pohodě.
Jo, jo, letošní sezóna už je off. Pár věcí se ale povedlo a i když výsledky na papíře lepší nejsou, herní projev se zlepšil výrazně. Hlavně v obraně. Noví kluci se jeví dobře - hlavně Kiko Alonso. Je vidět že to našemu novému GM pálí a postaví výborný tým. Marroneho je mi trochu líto. Myslím, že to je dobrý trenér a doufám, že vydrží nejméně ty tři roky, co má kontrakt. Objevily se už názory, že by měl vypadnout - hlavně kvůli Hackettovi. Ofenzívní koordinátor ty výsledky moc nemá, ale protože to toho nevidím

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 11:11:56 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
buffalo píše:
Čumim a zavidim...jak jsi k tomu přišel?

Tu si objednaj email-newsletter a možno ti to tiež stihnú poslať! ;)
http://www.buffalobills.com/profile.html

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 11:39:01 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Hoši,dneska nas čeka fotbalovy maraton,napřed Bills-Dolphins,v tv bude Ravens-Patriots,Ravens doufam vyhraji,a pak Eagles-Bears...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 13:27:52 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Slavek J píše:
Buffalo Bill: Fakt vtipný. Obávám se, že se žádný hráč nebude jmenovat jako já. Slovenština nám, teď mluvím i za Buffala, vůbec nevadí. Já jsem ještě federální, takže nevnímám ani žádný rozdíl. Přečtu slovenskou knížku a za chvíli už ani nevím, jestli byla česky nebo slovenky. Je pár slov co neznám, ale to platí i pro češtinu. Pochopitelně mám na kabelovce všechny slovenské programy a dívám se na anglickou ligu na TV Slovak Sport. Takže v pohodě.
Jo, jo, letošní sezóna už je off. Pár věcí se ale povedlo a i když výsledky na papíře lepší nejsou, herní projev se zlepšil výrazně. Hlavně v obraně. Noví kluci se jeví dobře - hlavně Kiko Alonso. Je vidět že to našemu novému GM pálí a postaví výborný tým. Marroneho je mi trochu líto. Myslím, že to je dobrý trenér a doufám, že vydrží nejméně ty tři roky, co má kontrakt. Objevily se už názory, že by měl vypadnout - hlavně kvůli Hackettovi. Ofenzívní koordinátor ty výsledky moc nemá, ale protože to toho nevidím


:) Oni to každému fandovi spravia s jeho menom. Je to taká milá Vianočná pozornosť! :) Ja som tiež federálny a českých knižiek mám doma viac než slovenských! A ešte aj český dabing na väčšine filmov je oveľa lepší... napr. pána Filipovského nedokážeme nahradiť!!! :D
Tiež mám ten pocit, že sa v Buffale blýska na lepšie časy! GM dúfam čo najlepšie využie draft a offseason a v sezóne 2014 už nebudeme výsledkovo podpriemer.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 13:32:22 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
buffalo píše:
Hoši,dneska nas čeka fotbalovy maraton,napřed Bills-Dolphins,v tv bude Ravens-Patriots,Ravens doufam vyhraji,a pak Eagles-Bears...

Presne! Akurát dnes odchádzame k našim a net tam nemáme (ale v práci máme a robím 23 deň a 24 noc, tak sa určite ozvem!) takže dnešné zápasy neodsledujem, ale každopádne zajtra v práci hneď ráno skontrolujem!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 20:33:18 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Obrana hraje super,Robey se mi moc libi..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 22:40:52 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buff: Přesně jak říkáš - obrana dneska excelovala a úplně nejlepší byl se svým časovaným výběhem Robey. Toho prostě nebyli schopni chytit. Taky Jackson, ten byl dneska k nezastavení. A Lewis? Jeden INT, ale jinak hrál s přehledem. Pravda třikrát jsme nedokázali dát TD z bezprostřední blízkosti, ale jinak super. Já mám někdy z Lewise od dost lepší pocit než z Manuela. Moc mě to mrzí, ale nemůžu si prostě pomoc. Jdu koukat na Ravens. Naši mi udělali hroznou radost! Už vím o dvou dárcích a ty jsou taky fajn, ale tohle je prostě paráda.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 22:53:21 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Dneska to byla krasa..tak sem si řikal,kdyby Pats vyhrali,tak by nemusel Brady posledni zapas hrat..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 6:43:06 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Ja som si výsledok pozrel až teraz v práci, ale no toto!!! :) Paráda!!! Že delfíniky neuhrajú ani bod, tak to som nečakal. Musím si to mrknúť zo záznamu. Obrana musela byť naozaj jak stena!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz