Právě je pon 04. pro 2023 13:25:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 9:42:45 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
b

_________________
Go!Go!Buffalo!


Naposledy upravil Slavek J dne stř 08. pro 2021 7:15:52, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 9:49:13 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Blood Bowl - 11.

Věděli jste, že ..........
In the early days of Blood Bowl, the Wardancers - a travelling troupe of Wood Elf performance artists faithful to the trickster god Loec - would sometimes perform sacred 'inspirational' dances during the half time show. The dances were long and ‘artistic’ which often did not go down well with the opposition.
During one fateful match between the Athelorn Avengers and Orcland Raiders the Orcs quickly tired of the rituals. They wanted to get on with the game, and that meant getting rid of the dancers! With a roar the Orcs
rushed out onto the pitch for what they were sure would be a quick warm up for the second half. Much to the Orcs surprise the Elven Wardancers proved very hard to lay a hand on. Worse still, not only were they still dancing, but they were actually clearly winning the fight. It was a disaster for the Raiders, as they lost several key players to injury without having so much as scratched a single dancer. As a result the Avengers finished
the game virtually unopposed and won by the largest margin in their history. Word spread of the event and Wood Elf teams were quick to realize the value of having Wardancers as players and it took only three weeks for
every member of that troupe - including a young Jordell Freshbreeze - to sign a lucrative playing contract. Wardancers have been key players in every successful Wood Elf team since.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 10:41:32 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buffalo: Kromě té vší neobliby našeho týmu, mám pro tebe ještě jednu informaci ohledně přízně v západní části státu NY. Je to dost tristní, ale náš tým je nejpopulárnější pouze v bezprostředním okolí Buffala. Jsme nejoblíbenější v pěti okresech: Niagara, Orleans, Genesee, Erie a Chautauqua, v dalších nám nejbližších už nejsilnější nejsme - většinou nám řady potenciálních fanoušků přetáhli Patriots.
No, nic - párkrát vyhrajeme super bowl a uvidíš tu změnu. Tonny mi mnohokrát vyprávěl, že dříve to bylo jinak. V době, kdy se nám dařilo, tak města ve Wyomingu a Cattaraugusu byla plná aut s vlaječkami Bills a o žádné jiné bys tam nezakopnul, dneska tam všude jsou Patriots. V těch okresech samozřejmě vždy najdeš fanoušky Bills, ale jsou to většinou lidé 40+, mladí ne - ti v žádném případě nechtějí fandit neúspěšnému týmu - byť ze svého bezprostředního okolí.
Ale to už jsme probírali a nechci se pořád opakovat (už jsem s tím trapnej).

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 10:53:47 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Aji tak když pet okresu utahne profi tym nfl...ono je asi zazarak že Bills jsou pořad v Buffalu...ja sem myslel že maji nejake fanoušky v Kanade...a co Sabres?hockey v USA myslim taky žadna slava...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 12:05:50 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
No, já si myslím, že fanoušci Bills si tým v Buffalu sami zasloužili. Já si ale VUBEC nedělám legraci, když tu při plným vědomí píšu, že Bills mají nejlepší fanoušky v NFL. Samozřejmě je věrnost objektivně nekvantifikovatelná a tudíž nepoměřitelná, ale třeba když jsem byl na jednom setkání s Georgem R.R. Martinem - to je spisovatel fantazy knížek, tak ten tam použil přirovnání: Některý knížky se mi povedou víc a některý míň, ale ti věrní fanoušci mi zůstávají, asi s nadějí na moje lepší výkony - jsou jako fanoušci fotbalovýho klubu Buffalo Bills.

Hele o hokeji já vím strašně málo, to bys mě úplně převálcoval. V hokeji se spíš spoléhám na to, že budeš zasvěcené zprávy ty poskytovat mně. Moje osobní kariéra hokejisty skončila ještě začátkem 80tých let, to jsem rok na vojně hrál na Slovensku za VTJ Topolčany. Jenže: pár zranění, do toho nějaká holka, občas rvačka, šlo to dost rychle.
Ale k tvý úvaze: řekl bych, že v některých městech na severu USA je hokej hodně populární, i když s fotbalem se měřit nemůže, většinou ani s basketem a baseballem. Výjimka je určitě Detroit - ten je určitě hodně hokejovej.
Na sezónu se ale docela těším.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 12:15:02 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Blood Bowl - 12

Věděli jste, že ...........
Storm Giants have had a colourful (mostly blood red) record in Blood Bowl.
Storm Giant Galak Starscraper became the first referee to enter the Top 10 of the season’s Kill/Maim tables. He was also a key part in the experimental ‘eye in the sky’ telepathic vision system, when he carried a sorcerer on his shoulder who transmitted what he saw to crystal balls and magic mirrors all over the Known World. This experiment ended when, during one particularly exciting game the sorcerer fell off Galak’s shoulder only to be impaled on the helmet spikes of a passing Halfling player. This incident is also remembered as one of the few recorded instances of a Halfling-induced fatality situation in a Blood Bowl game!
The tallest player ever to stride onto a Blood Bowl pitch was Galak’s little brother Gurk Cloud-Scraper, Storm Giant half-back for the Asgard Ravens. Standing as tall as nine men, Gurk played in only one match before being barred for life for excessive violence after a game with the Halfling Greenfield Grasshuggers team which included an incident where equally legendary Big Jobo Hairyfeet, opposing captain of the Grasshuggers team, was rather suddenly and drastically reduced in height after being stepped on by Gurk. The Asgard Ravens use of Storm Giants allowed them to exploit a loophole in the Blood Bowl rules for one season until the NAF clarified
the rules. A Blood Bowl pitch according to the original rules must measure 100 by 60 paces, but it did not specify which race’s pace is used. Teams playing away against the Asgard Ravens that year would
find that the Storm Giant’s league long paces would mean that a normal player could travel for days across the Ravens’ pitch just to get from the bench to the coin-toss!.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 12:40:29 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Martin-jsem u čtvrte časti....Z tech Sabres mam obavy,se jim v daři v připrave až moc...pak to začne a pětkrat za sebou rupnou,to zname...abych to vysvetlil,Sabres fandim tak od 15cti,je mi 37,takže 22 let plus minus,a o nejake nejake nfl a Bills sem nemel paru,až tak posledni dest let,pokud nemaš net a satelit tak u nas nemaš narok...jakmile jsem zjistil že jsou Bills tak pochopitelne nebylo co řešit,americkej foot je nejlepši...všem řikam nhl je super ale kam se hrabe na nfl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 13:33:17 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Hm, tak to tě mám na nějakou dobu docela v hrsti. Když mě naštveš vypíšu ti tady, kdo všechno přijde v 5.díle o život. Vyzkoušej nějaký jeho povídky - hlavně SandKings je přísná (česky vyšlo Písečníci).
No víš jak. My jsme hlavně hokejovej národ. To jen já že jsem měl štěstí na náhodu a MoMo mě postrčil trochu jiným směrem, tak se to zvrtlo. MoMo se se mnou moc nepáral - řekl tohle pro tebe bude zážitek na celej život, běda ti jestli ne, a basta.
Jsem z toho zítřka nervózní, Ještěd teď na chvíli vylezl, ale je to dost slabota.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 13:52:03 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Blood Bowl - 13

Jednu věc si uvědomte rovnou...
In a league, the Commissioner’s word is LAW. He is allowed to change or modify any of the Blood Bowl rules as he sees fit, including any of the League Rules that follow. In the immortal words of fellow game designer Tuomas Pirinen: If the League Commissioner says that Dwarfs can now fly, your reply must be
'Yes Sir! How high?' If you don’t like the way a commissioner runs his league, you have two choices; put up with it, or leave the league. Arguing with the commissioner is NOT an option. ‘Nuff said, I hope.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 22. zář 2013 7:05:33 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
b

_________________
Go!Go!Buffalo!


Naposledy upravil Slavek J dne stř 08. pro 2021 7:17:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz