Právě je pon 04. pro 2023 11:53:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 14. kvě 2009 15:42:47 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Pompey píše:
maximálně by narostl počet intů to je všechno


To ze je rekorder v INT neznamena ze je nutne zly hrac, je to proste gambler. Vzdy bol taky. A zlepsenie oproti Jacksonovi by boli aj Joey Harrington a Jamarcus Russel a proste nechapem ako by muzstvu ktoremu k dominancii chyba len zlepsenie passovej hry (a mozno vykonnejsia secondary, aj ked to je na dlhsiu debatu) neprospelo podpisanie takehoto skuseneho borca. Ako som uz povedal, mam ine dovody preco sa mi tieto spekulacie nerataju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 14. kvě 2009 16:24:09 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
PavelBa píše:
A to zas já je rád mám :D ... Frerrota třeba proto, že mi podepsal kartičky... a Favra proto, že je to prostě Brett...jak jsem tu psal v chatu...Vikings by měli Bretta na rok, dva vzít a zároveń za rok draftovat nějakého pořádného college QB...třeba Tebowa...ale to se Ti flanky asi také nelíbí... ;)



Tebow je jen somrak co tezi ze systemu Floridy. Kdyz se podivas, tak ho pouzivaji jako Obrneny vuz co obcas vystreli z dela. V passova hra neni to co by Vikes potrebovali. Ten kluk treba muze mit milion titulu v NCAA a klidne plnou skrin Heisman Trophy, ale v prvnim kole nepujde. Podobny pripad napr. Colt Brennan, ten prekonal snad vsechny passove rekordy NCAA, ale nakonce ho draftovali az v 6tem kole a zahriva lavicku ve Washingtonu.

Citace:
no ale to je zase scrambler ten tebow podla mna, tam by trebalo skor niekoho so silnymi ramenami, aby pridal do ofenzívy vikings nove moznosti...takto je stale primarne tlak na lajnu...napr. v dalsom drafte bude McCoy z texasu, co je velmi kvalitny QB ;-)


Co se McCoye tyce, tak ten by mohl neco dokazat. Ale jako vetsina QB z UT, tak patri mezi hodne behave QB, ikdyz mu to asi ze vsech Longhorns v historii nejlip hazi. Neni to podle me Passer, ktery je v NFL potreba. NFL je naprosto odlisna od NCAA, tam si QB behaji dostavaji Trofeje a Oceneni, a casto v NFL propadnou. Taky se mi zda, ze Colt je obcas podava nevyrovnane vykony. Pokud se dostane do NFL, jakoze se tam s velkou pravdepodobnosti dostane, tak by potreboval jeste minalne rok "na dozrani" za nekterym veteranem.

Jinak si zaznamenejte jmena Rusty Smith z Florida Atlantic, Jimmy Clausen z Notre Dame a samozrejme muj oblibenec Sam Bradford ;-) Tyhle tri radim vysse jak nejakeho Tebowa...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 14. kvě 2009 16:37:09 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
čo sa tyka vikings, ten team je hodne dobry, ale bez aspon priemerneho QB ten super bowl proste nevyhraju....co som videl v poslednom play off mi proste stacilo....

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 14. kvě 2009 19:46:07 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Nechci být moc offtopic, takže jen zkráceně:
Tim Tebow: Rozhodně to není žádný "zázračný" QB a dost mu pomáha skvěla offense Gators, ale i tak určitě už hodně dokázal, je to dobrý vůdce, který dokáže řídit tým i v tak mladém věku a třeba letos překvapí další zlepšením.
Colt McCoy: Naprosto mu sedí hra, kterou Longhorns praktikují pod taktovkou Macka Browna. Otázkou je jak se přizpůsobí požadavkům NFL, ale já mu dávam velkou šanci a věřím mu, talent rozhodně má.
Sam Bradford: Asi nejlépe hodnocený QB v NCAA, ale i přesto nad ním visí otazníky, rozhodujcí bude jeho výkon v následujcí sezóně.

Co se týče Vikings, jak už jsem řekl ja bych Farveho nedoporučil, ale použít ho jako "zdržovací taktiku" a počkat tak na plodný QB draft class 2010 schvaluju :)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 14. kvě 2009 22:10:53 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Bradford...ok...můj oblíbenec je Brian Kafka... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 14. kvě 2009 23:07:18 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Nemyslíš Mika Kafku z Northwesternu?? ..tam hral doposud druhý housle..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: pát 15. kvě 2009 19:48:41 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
No jo Dane...když já tu NCAA tolik neumím :( ... ale asi to bude on...prostě jeden QB jménem Kafka mě zaujal tím, že opening drive pojmul jako svoje rushing solo...měl asi 10 běhů celkem za 70 yardů a dotáhl to do TD... V tom drivu se prostě ani jednou nepokusil o pass ani nenechal běžet někoho jiného.... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2009 11:39:09 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Sezona sa nam pomaly zacina. Nekonecne afery okolo Favreho navratu sa konecne skoncili. Budeme velmi zvedavy co dokaze QB dvojica Jacksson a novy hrac Sage Rosenfels ktory nahradi Frerotteho. A kto z nich sa nakoniec stane jednicka. Netusim potencial Rosenfelsa, treba dufat ze to bude nad urovnou TJ a Frerotteho.

Urcite potesi navrat EJ Hendersona do stredu stredneho radu obrany (MLB) po dlhodobom zraneni. linebeckeri a safeties neboli zrovna silnou strankou obrany vikings. ta skor spocivala v prednom obrannom vale.

V prvom pripravnom zapase s Colts potesila obrana ked nedovolila superovi ani jeden tacdavn. Rosenfels 10/13 a 91 jardov. Ale vzhladom k tomu ze to bol prvy pripravny zapas a hralo kopu nahradnikov tak to je este velmi daleko k nejakym zaverom.

Pripajam velmi peknu aktualnu depth chart, ak by si niekto chcel prezriet koho maju vikings na ako poste:

http://blogs.startribune.com/vikingsblo ... anchO7DiUr

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2009 12:52:52 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Startoval v zapase niekto z Williamsov (DT)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2009 13:03:58 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
podla nfl.com nehrali. je to priprava, aj colts hrali s dost nahradnikmi.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz