Právě je pon 04. pro 2023 12:46:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 17:15:59 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
No a když mě to tak jde... :) a hlavně když na to výjimečně dnes mám čas, "sfouknu" i QB Top Ten za Week 12. Tím spíše, že mě to tentokrát nezkreslí čtvrteční zápasy...

1. (1.) Kurt Warner - proti Giants dřel a rozhodně nezklamal. Akorát dobré drivy je nutné končit touchdownem... fakt je, že z obou jeho turnoverů udělali Giants Td...
2. (2.) Drew Brees - dnes v noci se ukázal jako jediný a opravdový pán Superdomu... přes 300 yardů a 4 Td (navíc 2 z toho po 70 yardech...). Atak yardového sezóního rekordu Dana Marina dostává reálné obrysy, ale vydržet do konce bude těžké, moc těžké. Klíčový zápas přijde už teď proti Tampa Bay...
3. (3.) Eli Manning - proti Cardinals zahrál v "Superbowlové" formě, dobře se vyrovnává s problémy okolo Plaxico Burresse...
4. (4.) Philip Rivers - tantokrát se vyvaroval vetších chyb, vede QB stats v počtu Td a hodnotě rating. Co je to ale platné, když Chargers nevítězí - playoffs se už hodně vzdaluje
5. (x) Brett Favre - s ním je to jak na houpačce... - tentokrát je ovšem nahoře a bude se tu chtít udržet co nejdéle. Proti Pats a teď naposledy proti Titans to byl starý dobrý Brett...
6. (6.) Matt Ryan - co se týče Td pasů tak tentokrát vyšel naprázdno..., každopádně jím vedený útok vyprodukoval 45 bodů a to je do QB Top ten to nejlepší možné doporučení
7. (5.) Jason Campbell - vítězství v Seattlu je pozitivní, ovšem výkon jako proti Seahawks by na Giants nestačil...
8. (x) Tony Romo - leader Cowboys je zpátky ve hře (a v QB Top ten, odkud ostatně vypadl jen kvůli zranění a tomu že kvůli němu několik zápasů vynechal), ve spojení s T.O. bude bojovat o playoffs do poslední chvíle, kdy to ještě půjde
9. (9.) Kerry Collins - tři čtvrtiny zápasu proti Jets se mu nedařilo vůbec nic, zlepšení přišlo už příliš pozdě. Při slabší hře RB je to on, kdo bude muset zabrat a nezkazit Titans nejlepší sezónu v historii klubu.
10. (8.) Aaron Rodgers - proti Saints měl lepší chvíle (2 passing a 1 rushing TD) a ty horší (3 int v krátkém sledu za sebou), což potvrzuje, že vyrovnanost výkonosti není jeho nejsilnější stránka...

Z QB Top ten vypadli Jay Cutler a Donovan McNabb. Bez určení pořadí je v těsném závěsu tahle trojice - Matt Cassel, Jay Cutler a Peyton Manning.

Tentokrát se zeptám přímo. Je tam Brett Favre takhle vysoko podle vás oprávněně nebo jsem mu "fandil" až moc :?: Díky za odpověď ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 19:57:17 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Můj názor bude asi trochu ovlivněnej tím, že Bretta moc nemusím. Podle mě si v zápase proti Titans o cenu skokan týdne :) rozhodně neřekl, podle mě podal maximalně :!: lepší výkon, určitě to nebylo nic super. Musím ale říct, že jsem zápas neviděl a soudím jen podle statistik a highlightů :roll:

Jinak počítam, že se Romo bude teď posouvat zápas od zápasu víš, čekám mohutný závěr, určitě si nebude chtít nechat ujít play-off a proto od něj čekám velký divy :shock: ;)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 21:53:42 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
A tak koukám, že moje reakce ze včera se tu něka neobjevuje... no možná už jsem spal... :D Já to Brettovi vpodstatě sečetl i za zápas s Pats, kde byl skvělý. To je právě ta necplecha, kdy píšu QB top ten v sobotu a mezitím mi někdo hraje ve čtvrtek a já tak vlastně mám názor za 2 zápasy, i když tadyho píšu vždy za celé kolo...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 9:52:10 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
nuz tak s Romom musím len súhlasiť, všetci ste videli, ako dokáže Johnson nahradiť Tonyho...možno by dvojku mohol robiť po sezóne i Boolinger...

Čo mi ale chýba? jednoznačne Cassel... prakticky podáva veľmi dobré výkony už dlhšiu dobu, takže ma trocha prekvapuje že je tesne pod desiatkou...

len čo stále nechápem, čo dokáže Drew Brees urobiť s priemernými Saints ... nič proti Warnerovi, ale pre mňa je jednotkou Brees...pozdávajú sa mi na ňom jeho rýchle nohy, lebo vždy keď sa dostáva do nejakej pasce, tak sa z toho vie vytiahnuť...a keď k tomu pridá tie jeho skvostné prihrávky...nemám slov

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 23:40:33 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Tak jsem tu napsal svoji sáhodlouhou odpověď a odeslání se nezdařilo a vše se mi smazalo :cry: :( .
Stručně - Cassel má velkou šanci do top ten proniknout, druhá polovina je vyrovnaná a bude se měnit.
Breese jsem měl dlouho jako č. 1, ale přece jen má méně vítězství a udělal více menší chyb než Warner (teda pokud neberu ten poslední zápas).

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: ned 30. lis 2008 22:11:12 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
BREES !!! 2 INT v klucovom momente, znova! Namakany QB, ale ak sa nenauci hrat pod tlakom tak ziaden prsten nikdy neziska ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz